Виконуємо очищення:
Компанія "Технології гідроочищення" пропонує комплекс технологій і методів по боротьбі з відкладеннями різного характеру й походження, зокрема, методи гідродинамічного й гідрохімічного очищення, які у багатьох випадках є альтернативою капітальному ремонту котельного обладнання.
Через вміст у воді різноманітних солей і домішок на внутрішніх поверхнях котлів, бойлерів і теплообмінників утворюються відкладення: ферросилікатні, феррофосфатні, мідні, залізоокисні тощо. Це призводить до збільшення температури поверхонь нагріву, погіршення теплообміну, перегрівів і виходу устаткування з ладу.
Застосування методів гідрохімічного та гідродинамічного очищення дозволяє усунути відкладення, покращити теплообмін та у такий спосіб значно збільшити строк експлуатації котлів і теплообмінників, а також зменшити витрати енергоносіїв.
Метод гідродинамічного очищення
У процесі гідродинамічного очищення за допомогою гідродинамічної установки високого тиску (ГУВТ) видаляються будь-які види накипу та відкладень. Очищення виконується повністю, практично "до металу", що уповільнює нові утворення накипу, суттєво збільшує коефіцієнт корисної дії обладнання та загалом знижує енерговитрати на об'єкті в цілому.
При гідродинамічному очищенні обладнання не піддається пошкодженню, як результат - збільшується ресурс обладнання, що очищується. Це дає явну перевагу у порівнянні з механічним та хімічним методами очищення.
Метод гідрохімічного очищення
Там, де застосування ГУВТ неможливе, а саме для нерозбірних котлів невеликої продуктивності, теплообмінників типу Лаваль, а також деяких інших видів теплоенергетичного обладнання, застосовується метод гідрохімічного очищення.
Гідрохімічне очищення включає в себе:
Для кожного конкретного випадку, залежно від характеру відкладень у теплообмінному обладнанні, наші фахівці розробляють окрему схему гідрохімічного очищення.
Для проведення очищення застосовуються спеціальні мобільні комплекси на базі вантажних автомобілів.
Економічний ефект
Регулярне очищення котлів і теплообмінників є необхідним експлуатаційним заходом, оскільки за допомогою гідрохімічного або гідродинамічного очищення з внутрішніх поверхонь труб видаляються відкладення і накип, що утворюються в процесі експлуатації. Для барабанних і прямоточних котлів надійність їх експлуатації залежить від товщини і характеру відкладень, що визначають температуру стінок труб в найбільш теплонапружених ділянках. Своєчасне і якісне проведення очищення дозволяє запобігти розривам труб від перегріву, заощадити паливо за рахунок збільшення теплопередачі та отримати економічний ефект:
Важливо!
У всьому світі проблема утворення відкладень у технологічному та теплообмінному устаткуванні, а також в трубопроводах дуже актуальна і відображена у 5-ій і 6-ій рамкових програмах Євросоюзу з виділенням 1,6-2,1 млрд. євро на рік (до 14% річного бюджету Євросоюзу).